Gå til indhold

J.J. THORDSEN ApS

2015
Stiftet
Seneste nyheder
Der er i øjeblikket ingen nyheder om J.J. THORDSEN ApS.
Hent flere nyheder
Adresse
c/o Thordsen
Kongevej 63
6400 Sønderborg
Kort fortalt
J.J. THORDSEN ApS blev etableret i 2015 og har adresse i Sønderborg. I 2026 viste regnskabet en bruttofortjeneste på DKK -202.549. Virksomheden er et anpartsselskab i branchen ikke-finansielle holdingselskaber.
Direktion
Ejerforhold
Beløb i DKK 1.000
Årets resultat
2022
2023
2024
2025
2026
400
300
200
100
0
-100
Likviditetsgrad
46%
Ikke tilfredsstillende
Afkastningsgrad
-2%
Ikke tilfredsstillende
Soliditetsgrad
2%
Ikke tilfredsstillende
Likviditetsgrad
46%
Ikke tilfredsstillende
Afkastningsgrad
-2%
Ikke tilfredsstillende
Soliditetsgrad
2%
Ikke tilfredsstillende
Beløb i DKK 1.000
Primært resultat
2022
2023
2024
2025
2026
200
100
0
-100
-200
-300

Resultatopgørelse

2026
2025
2024
2023
2022
Omsætning-----
Bruttofortjeneste-203140177193123
Primært resultat-284939915080
Finansielle poster netto256461-164-79-81
Resultat før skat132304-6670-1
Årets resultat121304-6845-10
Beløb i DKK 1.000
Bruttofortjeneste
2022
2023
2024
2025
2026
200
100
0
-100
-200
-300
Beløb i DKK 1.000
Årets resultat
2022
2023
2024
2025
2026
400
300
200
100
0
-100

Aktiver

2026
2025
2024
2023
2022
Immaterielle anlægsaktiver222303420--
Materielle anlægsaktiver7.1187.0355.0792.7742.818
Finansielle anlægsaktiver1.5011.5001.5001.500-
Anlægsaktiver i alt8.8418.8386.9994.2742.818
Omsætningsaktiver5.86831678177109
Aktiver i alt14.7099.1557.0774.4512.926

Passiver

2026
2025
2024
2023
2022
Egenkapital313193-111-43-88
Langfristet gæld1.6171.6901.7621.8321.906
Kortfristet gæld12.7797.2725.4262.6621.109
Passiver i alt14.7099.1557.0774.4512.926
Beløb i DKK 1.000
Aktiver i alt
2022
2023
2024
2025
2026
15.000
10.000
5.000
0
Beløb i DKK 1.000
Egenkapital
2022
2023
2024
2025
2026
400
300
200
100
0
-100
-200

Regnskabsperiode

2026
2025
2024
2023
2022
Startdato2025-07-012024-07-012023-07-012022-07-012021-07-01
Slutdato2026-06-302025-06-302024-06-302023-06-302022-06-30